ROLETY NADSTAWNE

Rolety nadstawne zintegrowane z ramą okna

Planując montaż rolet w systemie nadstawnym, należy pamiętać, aby zestaw okna z roletą nadstawną odpowiednio dopasować do otworu montażowego.

W nowo powstających budynkach wymiary otworu, w którym będzie można zamontować zestaw okna wraz z roletą trzeba zaplanować biorąc pod uwagę skrzynkę rolety odpowiednią dla jej gabarytów. Architekt projektując wielkość otworu okiennego powinien więc powiększyć jego wysokość o określony wymiar skrzynki (który jest uzależniony od wielkości rolety).

 

 

Ze względu na specyfikę konstrukcji rolet nadstawnych, możliwe jest także zmontowanie ich w budynkach już istniejących. Należy wtedy jednak pamiętać, że przystępując do wymiany stolarki okiennej wysokość okien należy pomniejszyć o wielkość odpowiadającą właściwej skrzynce rolety.
Montaż rolety nadstawnej wykonywany jest w dwóch etapach. W pierwszej kolejności roleta montowana jest bezpośrednio do okna a następnie taki zestaw instalowany jest w otworze okiennym.
Podstawowe cechy rolet:


Ochrona Twojej PrywatnościZwiększona izolacja cieplna
Wyciszenie dźwięków z zewnątrzOszczędność energii
Ochrona przed włamaniemOpcjonalna moskitiera
Rolety nadstawne zintegrowane z ramą okna

W zależności od potrzeb domowników rolety nadstawne można wyposażyć w odpowiednio dobrany napęd, który zapewni komfortową obsługę rolet za pomocą nadajnika naściennego, pilota lub umożliwi włączenie rolet w inteligentny system zarządzania domem. Bogata paleta kolorów oraz oklein dostępnych w systemie rolet nadstawnych sprawia, że każdy nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie.


Model techniczny rolety nadstawej

Sterowanie ręczne lub automatyczne

Sterowanie ręczne na sznurek

Sterowanie ręczne na tasmę

Sterowanie na pilot


Sterowanie automatyczne przez aplikację mobilnąDlaczego warto zamówić u nas?
  • Kupujesz rolety zewnętrzne od producenta.
  • Produkt zawsze jest nowy i wykonany na zamówienie.
  • Na każdy produkt dostajesz dokument zakupu: fakturę lub paragon.
  • Otrzymujesz gwarancję na 2 lata.
  • Możesz skorzystac z bezpłatnej konsultacji technicznej.